طراحی کاراکتر, طراحی گرافیک

طراحی کاراکتر سه بعدی ، مدلسازی و رندرینگ در ساخت انیمیشن تبلیغاتی؛‌

اگر همین امروز بازار انیمیشن ایران را زیر و رو کنید، کم‌تر نمونه کاری را در طراحی کاراکتر سه بعدی پیدا خواهید کرد که پس از پشت سر گذاشتن فرآیند پیچیده‌ی طراحی، ‌تنها در کم‌تر از یک ماه، از مفهومی ذهنی به شخصیتی سه بعدی تبدیل شده باشد و برای ساخت تنها یک شخصیت از انیمیشن تبلیغاتی آن 600 قطعه‌ی مختلف از زوایای گوناگون طراحی دو بعدی و سه بعدی شده باشند.

نمونه کار طراحی کاراکتر سه بعدی در شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا مشتی نمونه‌ی خروار از کارهای این شرکت در این زمینه است که نکته‌سنجی طراحان کانون تبلیغاتی ویرا ورنا را در دنیای پیچیده‌ی مدلینگ سه بعدی و کار با نرم‌افزارهایی نظیر 3D استودیو مکس نشان می‌دهد.

طراحی کاراکتر سه بعدی از مفهوم اولیه تا مدلینگ سه بعدی؛‌

ساخت انیمیشن در شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا شامل چندین و چند مرحله‌ی مختلف می‌شود. به همین دلیل نیز برندهای معتبر جهانی که با این کانون تبلیغاتی تجربه‌ی همکاری داشته و دارند،‌ این بخت را پیدا می‌کنند تا هنگام استفاده از خدمات ساخت انیمیشن تبلیغاتی و تولید تیزر تبلیغاتی در آژانس ویرا ورنا از خدمات این شرکت در هر سه مرحله‌ی پیش از تولید،‌ تولید و پس از تولید طراحی شخصیت، طراحی کاراکتر برند و ساخت انیمیشن تبلیغاتی برخوردار شوند.

به عنوان نمونه در پروژه‌ی طراحی کاراکتر سه بعدی در گام اول مفهوم و ایده‌ی ذهنی شخصیت مورد نظر توسط دپارتمان طراحی گرافیک شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا به صورت دو بعدی آماده شده و بلوپرینت یا ترسیم فنی شخصیت طراحی شده با تمام جزئیات از نما و زوایای مختلف در خدمت دپارتمان ساخت انیمیشن و ویدیو ویرا ورنا قرار گرفته است. بدین ترتیب مدلینگ سه بعدی بدست آمده در فرآیند طراحی کاراکتر سه بعدی با در نظر گرفتن قوانین فیزیک و حرکت، راستی آزمایی شده است و همان چک‌لیست‌های نظارتی را پشت سر گذاشته که فرآیند طراحی کاراکتر سه بعدی در استودیو لوکاس فیلم و یا هنگام ساخت فیلم‌هایی چون ترنسفورمرز پشت سر می‌گذارد.

 

طراحی کاراکتر سه بعدی در شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا و وسواس کم‌نظیری؛‌

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا از زمان تأسیس و شروع به کار خود تولید نمونه کارهای حرفه‌ای منطبق با استانداردهای جهانی را سرلوحه‌ی برندینگ خود قرار داده است. از همین روست که ساخت انیمیشن و طراحی شخصیت برای دپارتمان ساخت ویدیو و انیمیشن شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا از اهمیت بسزایی برخوردار است و این کانون تبلیغاتی هنگام ساخت انیمیشن‌های دو بعدی یا سه بعدی و حتی در زمان طراحی شخصیت‌ برای انیمیشن تولید شده به کیفیتی کم‌تر از آنچه در بهترین آژانس‌های تبلیغاتی دنیا مشاهده می‌شود،‌ راضی نمی‌شود.

همین ویژگی است که این قوت قلب را برای مدیران کسب و کارها فراهم می‌آورد تا بدون هیچ نگرانی، ساخت انیمیشن تبلیغاتی خود را به شرکت ویرا ورنا بسپارند و مطمئن باشند که هر چقدر ایده‌های ذهنی و مفاهیم مورد نظرشان برای تبلیغات،‌ پیچیده، دست نیافتنی و دور از ذهن باشد باز هم طراحان زبردست کانون تبلیغاتی ویرا ورنا اقتباس سه بعدی  هنرمندانه‌ای از تصاویر دو بعدی مورد نظرشان خلق خواهند کرد.

طراحی کاراکتر سه بعدی از شخصیت دو بعدی تا انیمیشن تمام سه بعدی؛‌

طراحی شخصیت تبلیغاتی، طراحی شخصیت دو بعدی، طراحی کاراکتر سه بعدی و ساخت انیمیشن تبلیغاتی همگی از جمله ابزارهای تبلیغاتی هستند که می‌توانند نام و یاد یک برند را بر روی شبکه‌های اجتماعی و در ذهن مخاطبان همه‌گیر و جاودانه کنند.

نمونه‌ی کار طراحی کاراکتر سه بعدی در شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا نشان می‌دهد ساخت یک انیمیشن تبلیغاتی هنگامی که استانداردهای حرفه‎‌ای و فنی را رعایت کند چگونه می‌تواند به شاهکاری هنری تبدیل شود که مخاطبان و مشتریان را به تحسین تبلیغات یک برند وادار کند.

نمونه کار طراحی کاراکتر سه بعدی در کانون تبلیغاتی ویرا ورنا؛

سازندگان:‌

طارق صابر:‌ Blue Print Design؛‌ طراحی دو بعدی 2D Design؛ Concept Art؛‌

علی صدیق:‌ Material/Texturing؛ 3D Modeling؛‌ Character Rigging؛

نرم‌افزارها و تکنیک‌های مورد استفاده:‌

Vray؛ Substance Painter؛‌ 3D Studio Max؛‌ Autodesk؛

طراحی کاراکتر سه‌بعدی و سفارش ساخت کاراکتر؛‌

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی و طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه کند:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت تمایل می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس حاصل فرمایند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

طراحی کاراکتر بازیطراحی کاراکتر | طراحی گرافیک | انیمیشن | شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا