ساخت ویدئو و انیمیشن

قیمت طراحی کاراکتر و ساخت تیزر تبلیغاتی در شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تابعی از عوامل مختلف است و با توجه به نیازهای مشتریان و کیفیت سفارش طراحی کاراکتر ممکن است متفاوت باشد.

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا با کادری مجرب در سال 1395 با هدف ارائه خدمات در زمینه تبلیغات و برندینگ شامل تولید ویدیو، طراحی گرافیکی، صدا و موسیقی، برندینگ و طراحی وب تأسیس گردید.

قیمت طراحی کاراکتر و تعرفه‌ ساخت تیزر تبلیغاتی در همکاری‌های بین‌المللی نیز متغیری ثابت و از پیش تعیین شده نیست و نیازمند بررسی جزئیات مختلف در مورد کیفیت کار درخواستی است. تجربه‌ای که بارها هنگام دریافت سفارش طراحی کاراکتر از برندهای خارجی در شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آزموده شده است.

تعرفه طراحی کاراکتر و تجربه همکاری با برندهای بین‌المللی؛

به منظور معرفی نمونه انیمیشن های ساخت مؤسسه ویرا ورنا، گلچینی از آنها به صورت سکانس های متوالی تهیه و ارائه شده است. برخی از این انیمیشن ها حاصل همکاری با شرکت اوت لود مدیا (Out Loud Media) امارات در ارائه خدمات به برندهای بزرگی همچون جانسون اند جانسون (Johnson and Johnson)، لکسوس (LEXUS)، تویوتا (Toyota)، آئودی (Audi)، اینفینیتی (INFINITY) است.

قیمت طراحی کاراکتر و راهکارهای شرکت تبلیغاتی؛

برخی انیمیشن‌های دو بعدی، سه بعدی و ترکیبی (ساخت انیماتورهای موسسه ویرا ورنا)؛ برای کمپین‌های تبلیغاتی، فرهنگی یا اجتماعی در این سری نمایش داده می‌شود. در ساخت این انیمیشن‌ها از نرم‌افزارهای مختلفی مانند افتر افکت، تری دی اس ماکس، زی براش، پریمیر، فتوشاپ استفاده شده است. موسیقی متن ساخت آهنگسازان کانون ویرا ورنا و در سبک الکتروآکوستیک است که حس رقابت و هیجان را القاء می کند.

قیمت طراحی کاراکتر و خدمات ارائه شده در شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی و طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه کند:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت تمایل می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس حاصل فرمایند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

سازندگان

طراح: طارق صابر
آهنگساز: امید اسکندر

ابزارهای استفاده شده

گرافیک: PHOTOSHOP – AFTER EFFECTS – PREMIERE – 3DS Max – Zbrush
موسیقی: REASON – CUBASE

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید