طراحی گرافیک, طراحی لوگو

هلدینگ‌های اقتصادی به توجه به تنوع فعالیت‌ها و گوناگونی حوزه‌های اقتصادی، همواره از جمله مشتریان ویژه‌ی شرکت‌های تبلیغاتی محسوب می‌شوند. بازاریابی، برندینگ و طراحی لوگو و ست اداری برای این دسته از کسب و کارها و برندها ظرافت‌های خاص خود را می‌طلبد و کانون‌های تبلیغاتی برای فایق شدن بر این مهم از هنرمندی متخصصان خود در رشته‌های مختلف در هماهنگی با یکدیگر نهایت بهره را می‌برند.

طراحی لوگو و ست اداری در کانون تبلیغاتی ویرا ورنا؛

کانون تبلیغاتی ویرا ورنا به واسطه‌ی انجام پروژه‌های بین‌المللی در طول سال‌های فعالیت خود نمونه‌کارهای تبلیغاتی متنوعی را برای هلدینگ‌های فراملیتی به سرانجام رسانده است و به لطف این قبیل همکاری‌ها تجربیات ارزنده‌ای در زمینه‌ی انتظارات و نیازهای هلدینگ‌های اقتصادی کسب کرده است و همواره عطش هلدینگ‌های اقتصادی برای برندسازی و طراحی لوگو یا ست اداری را با پیشنهادهای خلاقانه و جذاب مرتفع ساخته است.

همکاری با هلدینگ Top Elite یکی از تازه‌ترین نمونه‌کارهای طراحی لوگو  و ست اداری این شرکت تبلیغاتی برای یک هلدینگ اقتصادی بین‌المللی و چند ملیتی است. این هلدینگ که دفتر مرکزی آن در کشور امارات متحده‌ی عربی واقع شده است، در حوزه‌های مختلف فعال است اما شرکت‌های BHMK که در حوزه‌ی فروش مصالح ساختمانی به انبوه‌سازان فعالیت می‌کند و شرکت Odorex که در زمینه‌ی ارائه‌ی خدمات تشریفات و پذیرایی برای هتل‌ها فعال است، دو نمونه از موفق‌ترین سرمایه‌گذاری‌های این هلدینگ بین‌المللی به حساب می‌آید.

طراحی لوگو و ست اداری برای هلدینگ Top Elite؛‌

پروژه‌ی طراحی لوگو و ست اداری برای هلدینگ Top Elite توسط شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا نیز با توجه به چنین برجستگی‌هایی در کار این کسب و کار بین‌المللی انجام شده است،‌ در مراحل مختلف طراحی لوگو و ست اداری از ایده‌پردازی و انتخاب رنگ‌های اصلی گرفته تا پرداخت نهایی تلاش شده تا ویژگی‌های مختلف این نام و نشان معتبر و سرشناس به خوبی در برابر چشمان مخاطبان و مشتری به تصویر کشیده شود.

از تمام این صحبت‌ها می‌توان نتیجه گرفت که مقوله‌ی برندینگ و ساخت برند از آن دسته موضوعات پیچیده‌ و تخصصی است که امروزه به شدت با ابزارها و رسانه‌های دیداری پیوند خورده است و کسب و کاری در زمینه‌ی برندینگ و ساخت برند موفق عمل خواهد کرد که برای ساخت برند خود بر شانه‌های لوگو جذاب و مشتری پسند سوار شده باشد.

برای مثال در نمونه‌ی کار طراحی لوگو و ست اداری برای هلدینگ Top Elite توسط کانون تبلیغاتی ویرا ورنا از رنگ‌هایی استفاده شده است که لوکس بودن این برند را به خوبی برای مخاطبان به تصویر می‌کشد و انتخاب طرح‌های هندسی کروی شکل،‌ ویژگی جامعیت و شمول فعالیت‌های متنوع این برند اقتصادی را در ذهن مخاطب زنده کرده است.

هلدینگ‌های معتبر سرمایه‌گذاری و کسب‌وکارهای نوپا و دیرپای ایرانی در صورت تمایل می‌توانند از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا با این کانون تبلیغاتی تماس بگیرند و درخواست‌های خود را در زمینه‌ی خدمات برندینگ، طراحی لوگو و ست اداری با این شرکت تبلیغاتی در میان بگذارند تا این برندهای معتبر نیز در زمینه‌ی برندینگ، طراحی شخصیت و کاراکتر،‌طراحی لوگو و ست اداری و ساخت انیمیشن و تیزر تبلیغاتی از خدماتی همسنگ و همتراز با برندهای سرشناس جهانی برخوردار شوند.

طراحی لوگو و ست اداری و تعرفه طراحی ست اداری؛

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی، طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه می‌کند:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت نیاز می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر کارتونی،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس بگیرند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

طراحی کاراکتر | طراحی گرافیک | انیمیشن | شرکت تبلیغاتی ویرا ورناطراحی کاراکتر |طراحی گرافیک | انیمیشن | شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا