انیمیشن دو بعدی, تولید موسیقی و صدا, ساخت ویدئو و انیمیشن

سفارش ساخت انیمیشن تبلیغاتی از جمله درخواست‌هایی است که به دفعات توسط برندهای معتبر در طول سال برای شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا ارسال می‌شود.

کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با کادری مجرب در سال 1395 با هدف ارائه خدمات در زمینه تبلیغات و برندینگ شامل تولید ویدئو، طراحی گرافیکی، تولید  صدا و موسیقی و طراحی و توسعه وب تأسیس گردید.

ماموریت

انیمیشن “دورنما” به مناسبت روز درختکاری ساخته شده است. داستان این انیمیشن بیان کننده نقش کلیدی درختان در زندگی جانداران جنگل و تأثیرات مخرب تباهی جنگلها در تداوم حیات از دیدگاه آنها است.

راهکار

انیمیشن مذکور، دارای سبکی داستانی با قابلیت برقراری ارتباط عمیق با مخاطب است. این انیمیشن توسط انیماتورهای موسسه ویرا ورنا با روش HYBRID/2.5 (ترکیبی از فتوشاپ، افترافکت و پریمیر) ساخته شده است. طراحی دیجیتال و شخصیت ها با استفاده از فتوشاپ انجام و جزئیات بالا در آن لحاظ گردیده است. انیمیشن صحنه، دوربین و کاراکترها با استفاده از افترافکت پیاده سازی و ادیت انیمیشن با پریمیر صورت گرفته است. موسیقی متن این انیمیشن و افکتهای صوتی آن توسط آهنگسازان موسسه ویرا ورنا تهیه و تنظیم شده است. در تهیه موسیقی از المانهای سینماتیک استفاده و تم موسیقی آن ارکسترال و امبینت است. طراحی صدا موجب قدرت بخشیدن به داستان، ارتباط و همزادپنداری بینندگان با شخصیتها گردیده است.

خدمات ارائه شده

موشن گرافیک

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی و طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه کند:

سفارش ساخت انیمیشن تبلیغاتی و شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت تمایل می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

سفارش ساخت انیمیشن تبلیغاتی و تعرفه انیمیشن تبلیغاتی؛

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس حاصل فرمایند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

سفارش ساخت انیمیشن تبلیغاتی و سازندگان انیمیشن دورنما؛

کارگردان: طارق صابر
گرافیست: نگار امینی
آهنگساز: امید اسکندر

سفارش ساخت انیمیشن تبلیغاتی ابزارهای استفاده شده؛

موشن گرافیک: PHOTOSHOP – AFTER EFFECTS – PREMIERE
موسیقی: REASON – CUBASE

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید