تولید موسیقی و صدا, ساخت ویدئو و انیمیشن

مشاوره و  روانشناسی خانواده یکی از حوزه‌هایی است که برای معرفی و تبلیغ فعالیت‌های آن ناچار نیازمند ظرافت‌های خاص هنری هستیم. تولید انیمیشن تبلیغاتی سادیار نیز یکی از نمونه کارهای کانون تبلیغاتی ویرا ورنا در همین زمینه است که به سفارش کارفرما به موضوع مشاوره‌ی خانواده و راهکارهای روانشناختی برای غلبه بر مشکلات فردی می‌پردازد.

تولید انیمیشن تبلیغاتی نمونه‌ی موفق ساخت تیزر؛

با توجه به اینکه تولید انیمیشن تبلیغاتی در حوزه‌ی مشاوره‌ی خانواده به شدت گرفتار تب کلیشه‌سازی و کلیشه‌گویی شده است، اولین چالش دپارتمان خلاقیت شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا این مسأله بود که چگونه از دام کلیشه‌های رایج این حوزه خلاص شود و برای تولید انیمیشن تبلیغاتی برای مؤسسه‌ی فعال در زمینه‌ی مشاوره‌ی خانواده طرحی نو در اندازد. به همین دلیل نیز پس از بررسی سبک‌ها و رسانه‌های مختلف تبلیغاتی تصمیم بر این شد تا از سبک انیمیشن تبلیغاتی برای معرفی خدمات مشاوره‌ی خانواده‌ی این مرکز به مخاطبان استفاده شود و این انیمیشن‌های تبلیغاتی از طریق شبکه‌های اجتماعی با مخاطبان و مشتریان به اشتراک گذاشته شود.

عموما زمانی که صحبت از تولید انیمیشن تبلیغاتی می‌شود،‌جذابیت بصری انیمیشن سبب می‌شود که مبحث مهم سناریو نویسی را از یاد ببریم و بدون تمرکز بر داستانی جذاب و مشتری‌پسند، بدون وجود ارتباطی منطقی و داستانی صحنه‌های مختلف انیمیشن را در کنار هم قرار دهیم.

تولید انیمیشن تبلیغاتی و کانون بین‌المللی ویرا ورنا؛‌

ما در دپارتمان ساخت ویدیو و انیمیشن تبلیغاتی ویرا ورنا بر آن شدیم تا این رسم را بر هم بزنیم و همان قدر که به کیفیت تکنیکی و بصری انیمیشن تبلیغاتی بها می‌دهیم به سناریویی که قرار است بر محور آن انیمیشن مورد نظر تولید شود نیز توجه داشته باشیم. تمام این عوامل دست به دست هم دادند تا در جریان چند جلسه‌ی سازنده با حضور کارفرما و متخصصان شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا پیام‌های مورد نظر کارفرما استخراج و مخاطبان نیز مشخص شدند.

بدین ترتیب فرآیند سناریونویسی نظم بهتری به خود گرفت و خط داستانی انیمیشن تبلیغاتی به گونه‌ای نگاشته شد که ضمن در برگرفتن پیام‌های تبلیغاتی مورد نظر کارفرما از نقطه نظر وجوه داستانی و هنری نیز برای مخاطبان جذاب گیرا باشد.

نتیجه‌ی تمام این تلاش‌ها به تولید انیمیشن تبلیغاتی در کانون بین‌المللی ویرا ورنا ختم شد که توانست پیام‌های مورد نظر کارفرما را به گوش مخاطب برساند و از نظر هنری و داستانی نیز جذابیت زیادی برای بینندگان داشته باشد.

کارفرما:‌

مؤسسه‌ی مشاوره سادیار
مؤسسه‌ی مشاوره سادیار به مدیریت آقای سادیار صادقی در زمینه‌ی مشاوره و ارائه‎ی راهکارهای روانشانسی برای مسائل خانوادگی فعالیت می‎کند.
در این پروژه مسؤولیت طراحی هویت بصری مؤسسه‌ی سادیار در کنار طراحی استراتژی دیجیتال مارکتینگ بر عهده‌ی کانون بین‎المللی ویرا ورنا بوده است. برای این منظور،‌ ست اداری مؤسسه به همراه وب‎سایت جدید طراحی شده است و حضور برند در فضای مجازی و شبکه‏های اجتماعی تقویت شده است.

ابزارها:

طراحی هویت بصری مؤسسه‌ی مشاوره سادیار به لطف حضور این ابزارها میسر شده است:‌
فتوشاپ،‌ ایلاستریتر، افتر افکتس، پریمیر؛‌

صدا و موسیقی:‌ کیو بیس،‌ اف ال استودیو، reason؛‌

 

آفرینندگان:

کارگردان: طارق صابر

گرافیست:‌ بهنام احمد زاده

استوری بورد: مجید غزالی

انیماتور: وحید صحرائی، ساسان قنبری

آهنگساز :‌ امید اسکندر

نریشن: میلاد محمدی پور، فاطمه گلچین، علیرضا برومند

کپی رایتینگ: کیارش رمضان‌نژاد

تدوین: مرتضی احدی

تولید انیمیشن تبلیغاتی و سفارش ساخت انیمیشن؛

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی، طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه دهد:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت نیاز می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس بگیرند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

تیزر تبلیغاتی |طراحی لوگو | انیمیشن | شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا